קמפיין ראשון של דיור "קוטור" בישראל!

אורן כוכבי יפה אפרתי תקשורת
קמפיין ראשון של דיור "קוטור" בישראל! - דיור - אופנה


JCDecaux עולה בקמפיין של דיור "קוטור" ברחבי תל אביב בפעם הראשונה בישראל ההשקעה בקמפיין נאמדת בלמעלה מ-300 אלף ₪בפעם הראשונה בישראל, דיור "קוטור" עולים בקמפיין פרסום חוצות באמצעות חברת JCDecaux בעלת הזיכיון הבלעדי לפרסום על גבי תחנות אוטובוס ומכווני תנועה בתל אביב יפו.  הקמפיין אשר נרכש בחו"ל על ידי מחלקת JCDecaux One World היושבת בלונדון, מציג את קולקציית האביזרים הבינלאומית של החברה. הבחירה בפרסום בישראל היא פועל יוצא של שיפורים טכנולוגיים ועמידה בסטנדרטיים בינלאומיים על פי הגדרתה של חברת דיור "קוטור" בתחום שילוט החוצות. על כן, כעת, מצאה החברה לנכון לפרסם בישראל במתקני JCDecaux  בתל אביב-יפו.

הקמפיין יעלה על גבי 500 פני פרסום ברחבי תל אביב-יפו למשך 10 ימים ועלותו נאמדת בלמעלה מ- 300 אלף ₪.

פליפ רו מנכ"ל  JCDecaux  בישראל מוסר כי: "אנו גאים להיות הראשונים אשר מפרסמים את דיור "קוטור" בישראל אשר נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בתחום ה- High Fashion ואנו מקווים כי זאת רק ההתחלה".

אודות JCDECAUX : נוסדה בצרפת בשנת 1964 על-ידי ז'ן-קלוד דקו, וכיום היא פעילה ב-56 מדינות, עם נוכחות ביותר מ-3542 ערים ונראית לעיניהם של כ-308 מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם בכל יום. החברה הינה חברת הפרסום המדורגת במקום הראשון בתחום ה- Out Door Media זאת בשל הכנסות של 2,350 מיליון אירו (3,115 מיליון דולר) מכלל פעילותה בעולם בשנת 2010. החברה מושתתת על שלושה תחומי פעילות עסקית המשלימים אלה את אלה: מקום ראשון-  בעולם בריהוט רחוב: 428,000 פני פרסום, מקום ראשון- בעולם בפרסום בתחבורה הציבורית: 330,000 פני פרסום ומקום ראשון- באירופה בשילוט חוצות: 232,000 פני פרסום.  Add your comment
  Anonymous comment
Nickname:
Password:
  Remember me on this computer

Title:
Send me by email any answer to my comment
Send me by email every new comment to this article