כיצד תביעו את אהבתכם דרך טבעת הנישואין

מיכל רוקר
כיצד תביעו את אהבתכם דרך טבעת הנישואין - דמי מור - אופנה - חתונה - נישואין - תכשיטים


מדריך שימושי על אופן בחירת טבעת הנישואין לזוג המודרנימסלול החיים המשותפים שלנו כוללים מגוון רחב של סמלי מעבר, בין היתר כאלה המייצגים את תחילת הדרך המשותפת- טבעות האירוסין, הנישואין והלידה. במאמר זה נתמקד בכמה טיפים שיסייעו לבני הזוג לבחור ביתר חכמה את התכשיט את טבעת הנישואין הנכספת, או מדויק יותר הנזהב.

ליאת ולדמן, מעצבת תכשיטים צעירה בוגרת בצלאל, המתמקצעת בעיצוב וייצור טבעות נישואין, אירוסין ותכשיטים לגוף, מסבירה כי ישנם כמה פרמטרים אליהם חשוב לשים לב בעת בחירת הטבעת. משקלו של הזהב, המשתנה בין 24, 18 ו-14. איכותה של הטבעת, משתנה בהתאם לעוביה ואופן הייצור שלה. משמע, במידה והוכנה הטבעת בעבודת יד או במיוחד עבור המזמין, סביר להניח כי תהיה איכותית יותר ויחד עם זאת גם יקרה יותר. לעומתן קיימות הטבעות המיוצרות בייצור המוני. על מנת לבדוק את איכותם יש לשים לב שלא קיים בהן פס יציקה במרכז הטבעת. פס היציקה מעיד על כך שהטבעת היתה בתבנית כחלק מפס הייצור ויש סיכוי שלא התבצע גימור מושלם. המלצה אישית היא להתכונן נפשית לפגוש נשים רבות שיענדו טבעת זהה.

בבחירת טבעת הנישואין ההחלטה היא בידי האשה. במידה ובחירתו של בן הזוג היתה מוצלחת עם טבעת האירוסין אפשר להמשיך באותו הקו ולבחור טבעת תאומה, כל שנותר הוא לחבר טבעת תואמת ללא יהלום וכך נוצר הסמל המיוחד לחיבור האהבה בין בני הזוג. מצד בת הזוג בחירת טבעת הנישואין לגבר הרבה פחות חשובה ומצידה גם אם יענוד צמיג על האצבע אין זה משנה, העיקר שיהיה שלה ל"נצח".

את מחיר הטבעת יקבע בסופו של דבר משקלה ועיצובה. הקרטריונים למחירו הגבוה של הטבעת הם עבודת יד, הזמנה מיוחדת, שם מותג וכדומה. והנה טיפ קטן- "במידה ואתם מעוניינים לחסוך בכסף ניתן להביא זהב ישן ולהמירו בכסף, אך חשוב להיות בטוחים כי אינכם מעוניינים עוד לענוד את התכשיטים עליהם אתם מוותרים" מסבירה ולדמן.

המעצבת ליאת ולדמן, פתחה עם סיום לימודיה והתמחותה סטודיו ייחודי לעיצוב וייצור תכשיטים, ברחוב יפו, בעיר התחתית בחיפה, רחוב בעל מרקם היסטורי עשיר, החווה תהליך התחדשות בשנים האחרונות, והוא בעל עתיד מבטיח.

הסטודיו מתאפיין בגישה עיצובית חדישה, שימוש בחומרים חדשים וייחודיים, טכניקות בלעדיות, הנוטה לחדש את פניו תדיר, הצגת רעיונות ונישות חדשות.

ליאת ולדמן פתחה גם גלריה יוצאת דופן ומלאת השראה המציגה את עבודותיה האחרונות לצד פרטי אומנות. וכן בית ספר אינטימי ללימוד צורפות, עיצוב ותכשיטנות, השוכן בסמוך לסטודיו. גישת הלימוד של ליאת פרטנית ומותאמת באופן אישי לצרכי כל תלמיד בהתאם למטרותיו. מדי שנה מציגה ליאת לקהל הרחב את פרי יצירותיהם של תלמידיה עם תערוכות נושאיות המתקיימות במקום.

ליאת החליטה לאחרונה לשלב בין בית הספר לצורפות לבין עיצוב טבעות הנישואין, וכך יצרה את- טבעת החלומות:

D.Y.O.R- Design your own ring, זהו קורס ייחודי המיועד לזוגות המיועדים, באווירה אינטימית ונעימה, בחלל מעוצב, תחת הנחייתה של ליאת, יוצר הזוג את טבעות הנישואין והאירוסים המתאימים בדיוק להם. את הטבעות יוצר הזוג באופן בלעדי לאירוע, תוך שמירה על סודיות ובלעדיות התהליך. דבר זה מהווה חוויה זוגיות יוצאת דופן הן מבחינת עשייה ולימוד והן מבחינת התוצר הסופי.

ליאת ולדמן
רחוב דרך יפו 35, חיפה
04-8511822
050-332-3153
http://www.liatwaldman.com/
liat@liatwaldman.com


Add your comment
  Anonymous comment
Nickname:
Password:
  Remember me on this computer

Title:
Send me by email any answer to my comment
Send me by email every new comment to this article